Wil jij doneren aan een goed doel? Bij Vodafone kan dit met MB’s uit je databundel die je over hebt. Er niets mee doen is zonde, dus waarom geef je ze niet aan het goede doel?
Met behulp van onze superflexibele My Vodafone App kun jij nu jouw MB's aan het Leger des Heils óf de Stichting Kind en Ziekenhuis doneren. Zo help je iemand die wel iets extra's kan gebruiken.
1 MB = 1 lot voor jou
Voor elke gedoneerde MB krijg je 1 lot cadeau en speel je automatisch mee in de loterij van de Vodafone actie. Het Leger des Heils of Stichting Kind en Ziekenhuis ontvangt dan een bedrag door jouw donatie. Wie weet win jij de gave Majoor fiets wel die we één keer per kwartaal verloten!
Hoe kan ik doneren?
Je kunt maximaal 100 MB per sessie doneren. Dit doe je heel eenvoudig in de My Vodafone app.
- Installeer de My Vodafone app en/of controleer of je de laatste update hebt van de app.
- Zorg dat je het 4G of 5G netwerk van Vodafone gebruikt.
- Open de app.
- Klik in het hoofdmenu op Tegoed en daarna op Doneer MB’s aan het goede doel!
- Kies jouw goede doel en doneer die MB’s!
Informatie over de goede doelen
Nieuwsgierig naar deze stichtingen? Lees meer informatie:
< Leger des Heils > < Stichting Kind en Ziekenhuis >
Bekendmaking winnaars
Een onafhankelijke notaris kiest aan het eind van elk kwartaal de winnaar van de Majoor fiets. Deze wordt telefonisch op de hoogte gesteld en daarna vermeld in dit topic. De volledige actievoorwaarden zijn als PDF-bijlage toegevoegd.
Maand |
Winnaar |
Oktober 2020
|
Nicky Klein
|
December 2020
|
Andy Kerkhof
|
Maart 2021
|
Dhr. Cruts
|
Juli 2021 |
Dhr. Docters van Leeuwen |
Oktober 2021 |
Dhr. M. van Weeren |
December 2021 |
Mevr. E. Heimgartner |
Vragen?
Heb je vragen over deze actie, het doneren van de MB’s, of de goede doelen? Stel ze in de reacties of open je eigen topic. De Community helpt je graag!